Titulky k epizodě Unity Node

Již předevčírem jsme vydali titulky k jedenácté epizodě první série s názvem Unity Node.

O překlad se postarali Honzajs000, Valada06 a cev. K dispozici jsou jak titulky časované na HDTV, tak i titulky na verzi WEB-DL.

Stahovat je můžete v sekci Titulky.

 

Po útoku z konce minulého dílu je prezident Dalton okamžitě evakuován z Ženevy. Elizabeth se ale rozhodne zůstat a zjistit, zda má prezidentka Ostrovová naději na přežití, a zda tak zůstane v platnosti těžce vyjednaný mír. Avšak Ostrová svým zraněním v nemocnici podléhá a celé Rusko se po konci státního smutku chystá k útoku na Ukrajinu. Jedinou nadějí na záchranu míru je co nejrychleji najít útočníka a předhodit ho Moskvě. Henry se stále nedokáže smířit s tím, že Dmitrij nejspíš brzy zemře a dává to za vinu své ženě a prezidentu Daltonovi. Zbývá mu jen jediné, ochránit před ruskými agenty Dmitriovu sestru.

 

Velice se omlouváme za pozdní vydání překladu i neaktivitu webu, ale jelikož bylo teď na středních školách pololetí a na vysokých školách stále probíhá zkouškové období, měli jsme hromadu práce. Překlad dalšího dílu je téměř hotov a dočkat byste se ho měli v pátek.

Uvítáme jakoukoliv případnou pomoc.

Hezkou zábavu! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *