Madam Secretary obnoveno pro druhou sérii!

CBS v lednu oznámila, že seriál Madam Secretary dostane druhou sérii.

Takto se  k prodloužení nejen Madam Secretary vyjádřila předsedkyně CBS Nina Tesslerová:

 

Všechna tato nová dramata měla v klíčových nocích týdne skvělé výsledky. Seriály jsou osobité, vedou je silní showrunneři, kteří mají k dispozici velmi talentované herce. Získali si velké a široké publikum.

Seriál průměrně sledovalo 14,9 miliónů diváků a stal se nejsledovanějším seriálem neděle. Další série se nejspíše, stejně jako té první, dočkáme v listopadu roku 2015.

 

Představitelé hlavních rolí Téa Leoni a Tim Daily byli nadšení a děkují fanouškům, že umožnili vznik druhé série a těší se na nás příští rok.

 

 

Pozadu nezůstali ani ostatní herci seriálu a zprávu hojně šířili na twitteru.

 

Vyjádřili se například Erich Bergen, který v seriálu hraje Blakea Morana, Patina Miller neboli mluvčí ministerstva Daisy Grantová, Geoffrey Arrend alias její seriálový kolega Matt Mahoney či Evan Roe, jenž v seriálu hraje ministrynina syna Jasona.

S radostí vám oznamuji, že Madam Secretary s námi zůstane! Čekají nás další epizody z první série a na podzim pak série druhá! To všechno díky vám!

 

Druhá série potvrzena! Páni! Skvělá zpráva! Bez vás, kteří sledujete seriál každý týden, by se to nestalo! DÍKY! CBS válí!

Díky všem fanouškům Madam Secretary, kteří nám získali druhou sérii. Je to úžasné požehnání! Jste nejlepší!

Je to oficiální! Madam Secretary bylo obnoveno pro druhou sérii! Moc vám děkujeme, lidi!

Těšíte se na další sérii?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *